Kategoria: Strony Opublikowano: wtorek, 21 luty 2017 Autor: Super User

SP Rząsiny - 14:00, 15:50

Gradówek - 14:10, 15:55

Wolbromów - 14:15, 16:00

Nasza szkoła laureatem plebiscytu edukacyjnego!

30 XII 2021 r. zakończył się ogólnopolski plebiscyt edukacyjny, którego celem było nagrodzenie nauczycieli, przedszkoli, szkół oraz uczelni zasługujących na miano najbardziej przyjaznych uczniom i rodzicom. To uczniowie i rodzice doceniali starania dyrekcji, grona pedagogicznego i całego personelu szkoły.

W imieniu pracowników Publicznej Szkoły Podstawowej im. Bł. ks. Alojsa Andrickiego w Rząsinach składam serdeczne podziękowania za każdy oddany głos na naszą małą, ale jak się okazuje, przyjazną szkołę. Dzięki Państwa uznaniu zostaliśmy laureatem powiatu lwóweckiego z gminy Gryfów Śląski.

Wioletta Cieślik

LISTA OŚRODKÓW ŚRODOWISKOWEJ OPIEKI