#Laboratoria Przyszłości

Kategoria: Strony Opublikowano: wtorek, 27 wrzesień 2022 Autor: Super User

#LaboratoriaPrzyszłości to wsparcie finansowe dla szkół podstawowych na nowoczesny sprzęt, który umożliwi rozwój kompetencji przyszłości wśród uczniów! Dowiedz się więcej na www.gov.pl/laboratoria

Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bł. ks. Alojsa Andrickiego w Rząsinach wzięła udział w programie „Laboratoria Przyszłości” i otrzymała wsparcie finansowe w kwocie 30 tys. zł.

Zakupiono następujący sprzęt: maszyna do szycia Juno E1019 z akcesoriami, zestawy do szycia, drukarka Sygnis Edu Lab 3D z pakietem filamentów i materiałami dydaktycznymi do druku trójwymiarowego, lutownica, laptop DELL Vostro Ryzen 5 16GB, 3 tablice magnetyczne, długopisy 3D z zestawem filamentów, 2 szafy, stół 1-osobowy z krzesłem, LEGO Education SPIKE Prime, BeCreo zestaw konstrukcyjny z mikrokontrolerem, czujnikami i akcesoriami do nauki podstaw programowania, elektroniki, mechatroniki i elementów robotyki, Gimbal FeiyuTech Vlog Pocket 2, mikrofon kierunkowy Saramonic Vmic-Mini, mikroport Saramonic Blink 500.

Zakupiony sprzęt będzie wykorzystywany podczas zajęć edukacyjnych oraz dodatkowych projektów prowadzonych w szkole, np. nauka szycia.

Wioletta Cieślik

Odsłon: 403