Pierwszy projekt interaktywny z BeCREO

Kategoria: Aktualności Opublikowano: środa, 23 listopad 2022 Super User

PIERWSZY PROJEKT INTERAKTYWNY Z BECREO

W dniu dzisiejszym uczniowie z klas VII-VIII Publicznej Szkoły Podstawowej im. Bł. ks. Alojsa Andrickiego w Rząsinach po raz pierwszy samodzielnie stworzyli swój własny interaktywny projekt w środowisku BeCREO. W tym celu wykorzystali możliwości płytki Arduino. Ponadto na scenie stworzyli własny blok programu, w którym zastosowali poznaną wcześniej, w środowisku Scratch i C++, instrukcję warunkową. Efektem końcowym wykonanej instrukcji warunkowej było zapalenie się czerwonej diody. GALERIA ZDJĘĆ

                                                                                                                             Joanna Dziemidowicz

Odsłony: 115