Bal Wszystkich Świętych

Kategoria: Aktualności Opublikowano: piątek, 28 październik 2022 Super User

BAL WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH

28 października 2022r. na świetlicy wiejskiej w Rząsinach odbył się Bal Wszystkich Świętych współorganizowany przez Radę Rodziców oraz szkołę. Ideą balu była wspólna, radosna zabawa promująca wartości, którymi w życiu kierowali się święci. Dzięki zaangażowaniu rodziców w przygotowanie odpowiednich strojów, na balu obecni byli m.in.: św. Józef i Maryja, św. Jan Paweł II, św. Dorota oraz wielkie zastępy aniołów. Dzieci śpiewały piosenki, tańczyły w parach, kołach i korowodach. Pląsały radośnie zarówno w tańcu spontanicznym, jak i prowadzonym przez uczniów klasy VIII oraz panią Martę Lelko.  Z zaangażowaniem brały też udział w konkursach sprawnościowych i tanecznych, między innymi w tańcu z balonem, w poszukiwaniu ukrytych na sali serduszek, w projektowaniu strojów z bibuły czy w tańcu na gazecie. Tradycyjnie odbył się też konkurs na najlepsze przebranie. Zabawa była przednia! Dziękujemy Radzie Rodziców za przygotowanie świetlicy wiejskiej, posiłku dla dzieci oraz zakup prezentów! GALERIA

                                                                                                                                   Ewa Chorzępa

Odsłony: 25