SZKOLNY KONKURS NA NAJCIEKAWSZY STRÓJ KARNAWAŁOWY

W tym roku, z powodu pandemii, nie odbył się tradycyjny bal karnawałowy dla wszystkich uczniów Publicznej Szkoły Podstawowej im. Bł. ks. Alojsa Andrickiego. Zamiast balu odbył się szkolny konkurs na najciekawszy strój karnawałowy, dedykowany uczniom klas I - VIII. Uczestnicy konkursu przebrali się w stroje karnawałowe w domu, a następnie przesłali swoje zdjęcia komisji konkursowej. Jurorzy nie mieli łatwego wyboru, gdyż wszystkie stroje zostały bardzo starannie przygotowane. Na podium konkursu znaleźli się:

KLASY I - III:

I miejsce: DAWID MIŁAN kl. I (Faraon)

II miejsce: BARTOSZ MIERZWA kl. II (Klaun) i WIKTOR KOCHANOWSKI kl. II (Cruella De Mol)

III miejsce: AMELIA CHRONOWSKA kl. I (Jednorożec)

KLASY IV - VIII:

I miejsce: MARTYNA SZUKIEL kl. V (Cyganka)

II miejsce: DOMINIKA ANIOŁ kl. IV (Kot) i JAKUB GRODECKI kl. VI ( DJ MARSHMELLO)

III miejsce: WIKTORIA NYCZ kl. V (Cyganka) i MAJA SZUKIEL kl. VI (Kobieta z lat 80 - tych XX w.)

Wszystkim uczestnikom bardzo dziękujemy za udział w konkursie a laureatom gratulujemy !!!

Zdjęcia strojów znajdują się w GALERII.

Joanna Dziemidowicz