SZKOLNE PRZYGODY GANGU FAJNIAKÓW

Klasa I realizowała program "Szkolne Przygody Gangu Fajniaków". W ramach tej akcji odbył się cykl zajęć o tematyce proekologicznej. Uczniowie brali udział w zajęciach praktycznych, których tematem przewodnim były cztery żywioły - ogień, woda, ziemia oraz powietrze. Podsumowaniem akcji było wykonanie przez każdego z uczniów plakatu inspirowanego hasłem "Ziemia - nasza zielona planeta". Za udział w akcji otrzymaliśmy nagrody - książki pt. "Gang Fajniaków i miasto marzeń" oraz maskotki - Fajniaki.
Prace naszych uczniów można obejrzeć w galerii na oficjalnej stronie Szkolnych Przygód Gangu Fajniaków.

Małgorzata Kubaj