Nowe pomoce dydaktyczne

Pod koniec roku kalendarzowego 2020 zakupiono do szkoły wiele pomocy dydaktycznych. Wyposażono m. in. halę sportową w sprzęt niezbędny do prowadzenia zajęć wychowania fizycznego. Doposażono oddział przedszkolny. Zakupiono sprzęt do prowadzenia zajęć rewalidacyjnych. Zakupiono „Magiczny Dywan” do świetlicy szkolnej, aktualnie atrakcję dla uczniów klas I-III, którzy kontynuują naukę stacjonarnie. To urządzenie spełniające funkcję podłogi interaktywnej. Ta innowacyjna pomoc dydaktyczna pozwala – poprzez gry i zabawy ruchowe – rozwijać u dzieci motorykę, koordynację wzrokowo-ruchową, spostrzegawczość i szybkość reakcji, a jednocześnie ćwiczyć pamięć i uczyć się.

Wioletta Cieślik