WYCIECZKA DO FABRYKI BOMBEK W ZŁOTORYI

Dnia 01.12.2023r. dzieci z Publicznej Szkoły Podstawowej w Rząsinach wybrały się na wycieczkę do Fabryki Bombek Vitbis w Złotoryi. W pierwszej kolejności odwiedziliśmy sklep firmowy w którym mieliśmy możliwość zakupienia pięknych bombek choinkowych. Następnie uczestniczyliśmy w warsztatach zdobienia, gdzie każdy mógł wykonać jedyne w swoim rodzaju autorskie bombki. Na koniec dzieci zwiedziły fabrykę Vitbis, poznały proces powstawania bombek oraz oglądały proces tworzenia zdobień. Wycieczka wprawiła wszystkich w doskonały humor i przez chwilę poczuliśmy już magię nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia. GALERIA ZDJĘĆ

                                                                                                                      Aleksandra Dubaniewicz