WARSZTATY W PRZEDSZKOLU

Dziś w przedszkolu mieliśmy wyjątkowego gościa i wyjątkowe zajęcia. Pani mgr Klaudia Czerwiec, pedagog, terapeuta ręki i specjalista od treningu umiejętności społecznych przeprowadziła warsztaty z elementami sensoplastyki. Dzieci były zachwycone i nie wiadomo kiedy minęło 1,5 godziny. Całe zajęcia odbyliśmy na bosaka, zaczęliśmy od gimnastyki. Potem było produkowanie deszczu z pianki do golenia, szukanie skarbów w stercie suchych liści, dreptanie po gałęziach, układanie wzorów z kasztanów a na koniec poczęstunek z pysznej galaretki. Z twarzy dzieci nie schodził uśmiech. Dziękujemy pani Klaudii za przygotowanie i przeprowadzenie zajęć. GALERIA ZDJĘĆ

                                                                                                                                    Natalia Łój