Wycieczka do Zoo w Görlitz

Kategoria: Aktualności Opublikowano: wtorek, 11 październik 2022 Super User

Wycieczka do Zoo w Görlitz

W dniu 11 października 2022 r. uczniowie Publicznej Szkoły Podstawowej im. Bł. ks. Alojsa Andrickiego w Rząsinach pojechali na wycieczkę do Zoo w Görlitz. Na miejscu na uczniów czekało wiele atrakcji, m. in.: nakarmili jeżozwierze i wielbłądy, obserwowali wydarzenia w gnieździe sępów, zajrzeli do Wioski Tybetańskiej, uczestniczyli w zabawie w Stodole Odkrywców, poruszyli kwestię globalizacji i zrównoważonego rozwoju na "drodze mleka". Na koniec wszyscy mieli możliwość nabycia pamiątek z Zoo w lokalnym sklepie. GALERIA 

                                                                                                                                      Joanna Dziemidowicz 

Odsłony: 139