BAL WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH

29 października 2021r. w świetlicy wiejskiej w Rząsinach odbył się Bal Wszystkich Świętych. Jak co roku dzieci zaskoczyły nas fantastycznymi przebraniami. Wśród świętych można było rozpoznać św. Jana Pawła II, św. Faustynę czy św. Franciszka. Program, dekoracje i zabawy przygotowały pani  Anna Kopiś oraz pani Aleksandra Dubaniewicz. Na Balu nie zabrakło poczęstunku. Rada Rodziców na czele z przewodniczącą panią Magdaleną Hutyrą przygotowała dla wszystkich pyszne tosty, galaretki oraz słodycze i napoje a także zadbała o nagrody dla dzieci. Bardzo dziękujemy za zaangażowanie.

Konkurs na rysunek świętego :
I Emilia Kędzia i Bartosz Mierzwa
II  Dawid Miłan i Maria Frydrych
III Wiktor Kochanowski i Mikolaj Janiec

Konkurs na strój świętego :
I Zuzanna Pawluk
II Jakub Grodecki