Rozstrzygnięcie konkursu

W miesiącu październiku 2021r. przedszkolaki i uczniowie Publicznej Szkoły Podstawowej im.Bł. ks.  Alojsa Andrickiego w Rząsinach wzięli udział w konkursie plastycznym:

„Stop cyberprzemocy!”

Celami konkursu była:

• Plastyczna realizacja przez uczniów hasła: „STOP CYBERPRZEMOCY!”.
  • Zainicjowanie artystycznej refleksji na temat przemocy, która bezpośrednio i pośrednio obecna jest wokół nas (dostrzeżenie problemu przemocy w otoczeniu rówieśniczym, szkolnym, a także w telewizji, grach komputerowych, na portalach społecznościowych).
  • Wdrażanie młodych internautów do rozsądnego i odpowiedzialnego korzystania z sieci.
  • Propagowanie zachowań pozytywnych.
  • Kształtowanie wyobraźni uczniów poprzez prace plastyczne.
  • Rozwijanie wrażliwości estetycznej, a także indywidualnych zdolności uczestników konkursu.

W konkurs najbardziej zaangażowały się przedszkolaki. Dzieci wykonały piętnaście prac. Ze szkoły wpłynęły natomiast cztery plakaty.

Jury w osobach:

1. Ksiądz Proboszcz Paweł Opala
  2. Pani Ewa Chorzępa
  3. Pani Anna Kopiś

wyłoniło laureatów konkursu:

• Miejsce pierwsze otrzymała Lena Kaczmarek – kl. VII
  • Miejsce drugie otrzymała Maja Szukiel oraz Marcelina Torba – kl. VII
  • Miejsce trzecie Emilka Kędzia - Przedszkole.

Wszyscy uczestnicy konkursu, dzięki wsparciu szanownej RADY RODZICÓW, otrzymali  nagrody. W związku z tym - dziękujemy w imieniu Dzieci i Nauczycieli naszym Rodzicom - za pomoc.

Laureatom konkursu serdecznie gratulujemy!

Anna Kopiś