SPOTKANIE W SZKOLE PARTNERSKIEJ W RADWORZE

Dnia 31 maja 2023r. dzieci z Publicznej Szkoły Podstawowej w Rząsinach wybrały się do Szkoły Partnerskiej w Radworze. Na miejscu zostaliśmy ugoszczeni przepysznym śniadaniem. W dalszej części dnia mieliśmy okazję wziąć udział w programie artystycznym przygotowanym przez uczniów ze szkoły w Radworze. Na początku wysłuchaliśmy piosenek i wierszy przygotowanych przez uczniów a następnie sami zaprezentowaliśmy "Taniec Motyla" oraz piosenkę "Mam dla Ciebie dzisiaj Mamo". Po części oficjalnej wybraliśmy się na krótki spacer po okolicy. Na zakończenie naszych odwiedzin odbyły się warsztaty kulinarne, dzięki którym mogliśmy spróbować nowych smaków oraz nawiązać bliższy kontakt dzięki pracy w grupach z tamtejszymi uczniami. Wycieczka sprawiła wszystkim wiele radości i mamy nadzieję, że współpraca ze Szkołą w Radworze nadal będzie owocować w tak miłe spotkania. GALERIA ZDJĘĆ

                                                                                                                                  Aleksandra Dubaniewicz