LEKCJA Z DRUKARKĄ 3D CYFRY I LITERY, CZYLI JAK WYKORZYSTAĆ DRUK W RELKAMIE.

W dniu dzisiejszym uczniowie klasy VI Publicznej Szkoły Podstawowej im. Bł. ks. Alojsa Andrickiego w Rząsinach pogłębili swoją wiedzę na temat działania drukarki 3D i samodzielnie wykonali breloczek z logo klasy, przy pomocy aplikacji TinkerCAD. Podczas zajęć omówiona została kwestia haseł reklamowych i możliwości wykorzystania druku 3D w reklamie. Uczniowie zaprojektowali własne logo lub napis na breloczku. W ramach modelowania przestrzennego uczniowie pracowali z literami i cyframi. Zwrócili też uwagę na sposoby wykorzystania liter w modelu. W ramach przygotowania do druku 3D uczniowie poznali opcję zatrzymania druku na konkretnej warstwie. GALERIA ZDJĘĆ

                                                                                                                               Joanna Dziemidowicz