XVIII POWIATOWY KONKURS MATEMATYCZNY

W dniu 24 kwietnia 2023 r. w Publicznej Szkole Podstawowej im. Bł. ks. Alojsa Andrickiego w Rząsinach odbył się szkolny etap XVIII Powiatowego Konkursu Matematycznego dla uczniów klas szóstych, organizowany przez Szkołę Podstawową nr 1 w Lwówku Śląskim i Powiatowy Ośrodek Rozwoju Edukacji w Lwówku Śląskim. Na szkolnym podium znaleźli się:

I miejsce - ZUZANNA STRUG

II miejsce - SZYMON MŚCISZ

III miejsce - ALAN KOMAN

W dniu 27 maja 2023 r. w Szkole Podstawowej nr 1 im. Jana Pawła II w Lwówku Śląskim odbył się II etap - powiatowy Konkursu, do którego zakwalifikowała się Zuzanna Strug. Uczniowie musieli zmierzyć się z pięcioma zadaniami otwartymi o znacznym stopniu trudności. Po 90-ciu minutach wytężonej pracy na wszystkich uczestników czekał słodki poczęstunek. W oczekiwaniu na wyniki uczniowie udali się na wycieczkę edukacyjną do miejscowego ratusza. Na koniec wręczono nagrody zwycięzcom, a wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy. Gratulujemy! GALERIA ZDJĘĆ

                                           Joanna Dziemidowicz