ZABAWA KARNAWAŁOWA

Dnia 10 lutego, w ostatni dzień poprzedzający zimowy odpoczynek dzieci, w naszej szkole odbyła się Zabawa Karnawałowa. Świetlicę szkolną wypełniły kolorowe balony, łańcuchy i dekoracje. Uczniowie przybyli licznie prezentując całą gamę pięknych, pomysłowych i oryginalnych strojów. Nie zabrakło zwierzątek, postaci z bajek, a także innych przebrań. Dzieci bawiły się przy dyskotekowych przebojach, wzięły udział w konkursach i zabawach.  Wyłoniono i nagrodzono zwycięzców konkursu na najciekawsze przebrania.

Wśród dzieci przedszkolnych najlepsze stroje mieli:

1. Milenka Słonina, 2. Dorotka Polesiak i 3. Janek Zagiczek.

Wśród uczniów szkolnych w kategorii dziewczynek wygrały:

1. Sylwia Zyglińska, 2. Lena Rak i 3. Dominika Kowalska,

a w kategorii chłopców: 1. Dawid Miłan, 2. Mikołaj Janiec i 3. Szymon Mścisz.

W sąsiedniej sali na dzieci czekał szwedzki stół z przysmakami i napojami przygotowanymi przez Radę Rodziców. Dziękujemy dzieciom za miłą atmosferę, organizatorom i rodzicom za przygotowanie udanej zabawy oraz życzymy wszystkim spokojnych ferii zimowych. GALERIA ZDJĘĆ

Natalia Łój