Plan Lekcji

VIII

PON 1 0 edu. wczesn. edu. wczesn. edu. wczesn. wych. - fiz. informatyka R
2 0 edu. wczesn. edu. wczesn. edu. wczesn. wych. - fiz. j. polski matematyka
3 0 edu. wczesn. edu. wczesn. edu. wczesn. j. polski religia j. polski matematyka historia
4 0 edu. wczesn. edu. wczesn. edu. wczesn. religia j. polski matematyka historia j. angielski
5 0  koło sport.     matematyka historia j. angielski religia j. polski
6  j.ang         informatyka  R  j. angielski  religia
7             R  R
  8                R
WT 1 0 edu. wczesn. edu. wczesn. edu. wczesn. j. angielski geografia   matematyka R
2 0 edu. wczesn. edu. wczesn. religia plastyka matematyka geografia j. polski j. angielski
3 0 edu. wczesn. edu. wczesn. edu. wczesn. historia j. polski j. angielski geografia informatyka
4 0 religia edu. wczesn. edu. wczesn. matematyka j. angielski historia godz. wych. j. polski
5 0   religia  j. ang.  przyroda historia j. polski chemia matematyka
6          j. polski   matematyka fizyka geografia
7                 chemia
   8                 fizyka
ŚR 1 0 edu. wczesn. edu. wczesn. edu. wczesn. j. polski matematyka religia wych. - fiz.
2 0 edu. wczesn. edu. wczesn. edu. wczesn. przyroda j. polski matematyka wych. - fiz.
3 0 edu. wczesn. edu. wczesn. religia matematyka plastyka j. polski geografia WOS
4 0 religia edu. wczesn. edu. wczesn. religia j. angielski informatyka j. polski EDB
5 0  j. ang. religia   godz. wych.    plastyka matematyka religia
6 religia       koło plast.       religia j. polski
7               j. angielski j.niemiecki
  8               j.niemiecki
CZW 1 0 edu. wczesn. j. ang. edu. wczesn.   muzyka matematyka chemia j. polski
2 0 edu. wczesn. edu. wczesn. edu. wczesn. j. ang. j. polski muzyka fizyka matematyka
3 0 j. ang. edu. wczesn. edu. wczesn. muzyka matematyka biologia j. polski chemia
4 0 edu. wczesn. edu. wczesn. edu. wczesn. j. polski biologia religia muzyka fizyka
5 0  edu. wczesn.  koło ang. edu. wczesn.  WDŻ religia j. angielski matematyka WOS
6           godz. wych. j. polski biologia godz. wych.
7               wych. - fiz.
  8               wych. - fiz.
PT 1 0 edu. wczesn. edu. wczesn. j. ang. matematyka WDŻ technika j. polski
2 0 edu. wczesn. edu. wczesn. edu. wczesn. technika j. polski WDŻ j. angielski biologia
3 0 edu. wczesn. j.ang. edu. wczesn. j. polski technika historia biologia matematyka
4 0 edu. wczesn. edu. wczesn. edu. wczesn. j. angielski matematyka j. polski historia j. polski
5 0       informatyka j. angielski godz. wych. plastyka historia
6         wych. - fiz. j.niemiecki j. angielski
7            wych. - fiz.      j.niemiecki

Plan lekcji dla klas I - III

Opublikowano: piątek, 15 styczeń 2021

PLAN LEKCJI DLA KLAS I - III

OBOWIĄZUJE OD 18.01.2021 r.

Szczepienia uczniów przeciw COVID-19

Opublikowano: poniedziałek, 14 czerwiec 2021

SZCZEPIENIA UCZNIÓW OD 12 ROKU ŻYCIA

film edukacyjny dla klas IV-VIII

SZCZEPIENIA - PROFILAKTYKA CHORÓB ZAKAŹNYCH

UWAGA!

Od 7 czerwca rodzice mogą rejestrować na szczepienie dzieci, które ukończyły 12. rok życia. Aktualnie szczepienia odbywają się w punktach populacyjnych i powszechnych.

Po zakończeniu wakacji szczepienia przeciw COVID-19 będą mogły być realizowane w trybie mobilnym na terenie placówek oświatowych. Będą je wykonywały podmioty lecznicze prowadzące stacjonarne punkty szczepień. Szczepienia będą realizowane według ustalonego harmonogramu, który obejmie także działania informacyjne w szkołach i placówkach. Dodatkowo Ministerstwo Edukacji i Nauki we współpracy z Ministerstwem Zdrowia przygotowało rekomendacje dotyczące przygotowania się ucznia do szczepienia.

KWESTIONARIUSZ WSTĘPNEGO WYWIADU PRZESIEWOWEGO PRZED SZCZEPIENIEM

Mapa punktów szczepień https://www.gov.pl/web/szczepimysie/mapa-punktow-szczepien#/

Stowarzyszenie Rozwoju Wsi Rząsiny laureatem programu „WzMOCnij swoje otoczenie”

Opublikowano: środa, 18 listopad 2020
Super User

Stowarzyszenie Rozwoju Wsi Rząsiny zostało laureatem II edycji programu „WzMOCnij Swoje Otoczenie”. Polskie Sieci Elektroenergetyczne przekazały grant finansowy, dzięki któremu z powodzeniem zrealizowano projekt „Likwidacja barier architektonicznych dla uczniów i rodziców” w miejscowej Szkole Podstawowej im. Bł. ks. Alojsa Andrickiego.

W 2012 roku Stowarzyszenie Rozwoju Wsi Rząsiny założyło społeczną szkołę podstawową i od tego czasu jest jej organem prowadzącym. Przez ostatnie osiem lat członkowie stowarzyszenia i rodzice uczniów szkoły przeprowadzili liczne remonty. Dzięki nim powstał oddział przedszkolny oraz nowoczesna hala sportowa. Modernizacji wymagał również teren wokół hali, który nie był przystosowany do korzystania przez osoby niepełnosprawne. Dzięki programowi „WzMOCnij swoje otoczenie” przebudowano przejście między szatniami, a nową halą sportową, a także wykonano podjazd dla osób niepełnosprawnych przy wejściu do hali. Dzięki uzyskanemu w programie PSE grantowi możliwa była realizacja inwestycji przystosowującej szkolny obiekt dla osób niepełnosprawnych.
Celem programu „WzMOCnij swoje otoczenie” jest wyłonienie najlepszych projektów związanych z rozwojem lokalnej infrastruktury, aktywizacją życia społecznego i kulturalnego oraz finansowe wsparcie w ich wdrożeniu, w gminach, w których zlokalizowana jest lub budowana infrastruktura przesyłowa.
Na terenie gminy Gryfów Śląski PSE realizują projekt budowy linii 400 kV relacji Mikułowa-Świebodzice, która jest niezbędna dla zapewnienia bezpieczeństwa dostaw energii elektrycznej do odbiorców w południowo-zachodniej Polsce.

Strona internetowa Partnera:

www.wzmocnijswojeotoczenie.pl