Zakończenie roku szkolnego 2018/2019

Kategoria: Aktualności Opublikowano: środa, 19 czerwiec 2019 Super User

 

W środę 19.06.2019 r. w naszej szkole odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2018/2019 i pożegnanie uczniów ósmej klasy. Tradycyjnie rozpoczęło się Mszą  Świętą w kościele parafialnym w Rząsinach o godz.8.00 . Dalszy ciąg uroczystości przebiegał w świetlicy wiejskiej. Przybyli na nią zaproszeni goście, pani dyrektor, wychowawcy, nauczyciele, pracownicy szkoły, rodzice i uczniowie.

Absolwenci szkoły odebrali świadectwa i nagrody książkowe za wzorowe zachowanie i bardzo dobre wyniki w nauce oraz za osiągnięcia sportowe i działalność  w Samorządzie Uczniowskim. Młodzież pożegnała się ze szkołą wzruszającym przemówieniem . Część artystyczna przedstawiona przez uczniów klasy VI i VII , która  była przeznaczona dla nich, wszystkim bardzo się podobała.

Druga część uroczystości  to rozdanie świadectw z barwami, nagród książkowych i nagród za osiągnięcia sportowe  dla uczniów klas I – VII.
Swoje nagrody i dyplomy otrzymały również dzieci z oddziału przedszkolnego , które od września staną się prawdziwymi uczniami naszej szkoły.

WSZYSTKIM NASZYM UCZNIOM, ABSOLWENTOM, DYREKCJI, NAUCZYCIELOM I  PRACOWNIKOM ŻYCZYMY UDANYCH , BEZTROSKICH , RADOSNYCH I BEZPIECZNYCH WAKACJI. 

Edyta Tkacz

fot. J.Jezioro i D.Białek / GALERIA ZDJĘĆ

Odsłony: 29