VI Rajd Turystyczny im. Bł. ks. Alojsa Andrickiego

Kategoria: Aktualności Opublikowano: piątek, 14 czerwiec 2019 Super User

   

Dnia 14 czerwca 2019 roku odbył się  w naszej szkole tradycyjnie już, VI rajd im. patrona naszej szkoły Bł. Ks. Alojsa Andrickiego. Uczniowie wędrowali dwiema trasami – z Ubocza i z Olszyny. W tym roku pierwszy raz utworzono trasę rowerową, którą jechali uczniowie klasy czwartej. Po przybyciu na metę czekał smaczny poczęstunek przygotowany przez rodziców – kiełbaski z grilla, lody, napoje. Po poczęstunku i odpoczynku rozegrano konkurs wiedzy o patronie oraz konkursy sprawnościowe – mecz piłki nożnej między drużyną dziewcząt  i chłopców oraz slalom rowerowy. Rajd im. Bł. ks. Alojsa Andrickiego jest elementem ostatniego tygodnia nauki w naszej szkole. Do zobaczenia za rok na trasach Pogórza Izerskiego.

Tadeusz Deptuła

fot. Dorota Białek / GALERIA ZDJĘĆ

Odsłony: 28