Klasa VI w Zgorzelcu

Kategoria: Aktualności Opublikowano: wtorek, 11 czerwiec 2019 Super User

 

11 czerwca 2019 r. uczennice klasy VI wraz z wychowawczynią pojechały do Zgorzelca, aby na wesoło zakończyć rok szkolny. W programie było rolkowisko w Łagowie ŁOŚ  i zgorzelecka kręgielnia.
Celem wycieczki było propagowanie różnych form rekreacji i wypoczynku, zainteresowanie  ciekawymi i nietypowymi dyscyplinami sportu, integracja środowiska uczniowskiego oraz zacieśnianie relacji koleżeńskich.  Uczennice miały możliwość poznania sposobów aktywnego spędzania wolnego czasu. Uczyły sie kulturalnego zachowania się w miejscach publicznych. 
Podczas jazdy na rolkach wszystkie dziewczęta radziły sobie świetnie, nawet niektóre odważyły się skakać i zjeżdżać ze specjalnie ustawionych ramp. Natomiast na kręgielni większość z nich była po raz pierwszy. Początkowe rzuty kulą były trochę niezdarne, lecz z każdym kolejnym rzutem przewracało się coraz więcej kręgli. a na tablicy przy imionach  pojawiały się punkty. Współzawodnictwo na torze wiązało się ze świetną zabawą. Dwie godziny gry szybko minęły. Na koniec była pizza i lody. Mimo upału jaki panował w czasie wyjazdu wszystkim bardzo się podobało.

Edyta Tkacz / GALERIA ZDJĘĆ

 

 

Odsłony: 36