WYJAZD DO KINA

W dniu 7 marca 2023 r. uczniowie z klas I-VIII Publicznej Szkoły Podstawowej im. Bł. ks. Alojsa Andrickiego w Rząsinach pojechali do Multikina w Zgorzelcu. Klasy I-IV obejrzały film animowany pt.: "KOT W BUTACH. OSTATNIE ŻYCZENIE", w którym tytułowy bohater odkrył, że jest pasjonatem przygód, wykorzystał już wszystkie swoje osiem z dziewięciu istnień i postanowił wyruszyć w podróż, aby znaleźć mityczne „Ostatnie Życzenie” i przywrócić swoje dziewięć żyć. Uczniowie z klas V-VIII obejrzeli fantastycznonaukowy film akcji na podstawie serii komiksów o superbohaterach wydawnictwa Marvel Comics pt.: "ANT-MAN I OSA: KWANTOMANIA". Po seansie wszyscy zadowoleni wrócili do Rząsin.

Joanna Dziemidowicz