Konkurs Na Najpiękniejszą Kokardę Narodową

Kategoria: Aktualności Opublikowano: czwartek, 10 listopad 2022 Super User

KONKURS NA NAJPIĘKNIEJSZĄ KOKARDĘ NARODOWĄ

Przed Świętem Niepodległości odbył się w naszej szkole konkurs na najpiękniejszą kokardę narodową. Uczniowie wykonali biało-czerwone kokardy według własnego pomysłu i z różnych materiałów. Zwycięzcami konkursu zostali Zuzanna Pawluk z kl.3 i Wiktor Pawluk z kl.8. Otrzymali ufundowaną przez radę rodziców  grę planszowa "Nasza Polska 100 lat niepodległości". Wyróżnienia i nagrody pocieszenia zdobyli Milena Zamula z kl.3, Nikola Anioł zkl.3 oraz Milena Słonina z przedszkola. GALERIA ZDJĘĆ

                                                                                                                            Małgorzata Zagiczek

 

Odsłony: 100