Wycieczka Do Wrocławia

Kategoria: Aktualności Opublikowano: środa, 22 czerwiec 2022 Super User

WYCIECZKA DO WROCŁAWIA

Dnia 22.06.2022r. klasy I-VIII Publicznej Szkoły Podstawowej w Rząsinach wybrały się na wycieczkę do Wrocławia. Pierwszą atrakcją było Centrum Edukacji Ekologicznej " Hydropolis". Unikatowe centrum wiedzy o wodzie łączy walory edukacyjne z nowoczesną formą wystawienniczą. Ekspozycja poświęcona wodzie mieści się w XIX-wiecznym podziemnym zbiorniku wody czystej. Jest to jedyny obiekt tego typu w Polsce i jeden z nielicznych na świecie. Była to dla wszystkich bardzo interesująca lekcja dbania o wodę. Kolejnym punktem wycieczki był wyczekiwany park trampolin Jump World. Każdy z uczestników mógł sprawdzić swoje siły w walkach gladiatorów, zanurzyć się w basenie z piankami lub pograć w siatkówkę bądź koszykówkę z trampoliny. Był to dla uczestników bardzo miło spędzony czas.
Po atrakcjach udaliśmy się na zasłużony posiłek w McDonaldzie. GALERIA ZDJĘĆ

                                                                                                                                    Aleksandra Dubaniewicz

Odsłony: 151