X Rajd im Bł. ks. Alojsa Andrickiego

Kategoria: Aktualności Opublikowano: poniedziałek, 20 czerwiec 2022 Super User

X RAJD IM. BŁ. KS. ALOJSA ANDRICKIEGO

W dniu 20 czerwca 2022 odbył się jubileuszowy X Rajd im. Bł. ks. Alojsa Andrickiego. Rajd odbył się w Świeradowie Zdroju. Po dojechaniu autokarem do Świeradowa wędrowaliśmy pięknymi szlakami turystycznymi do nowo otwartej wieży widokowej na Młynicy. Z wieży obserwowaliśmy piękne widoki bliższej i dalszej okolicy trasą. Po powrocie do Świeradowa wstąpiliśmy do cukierni na pyszne lody. Ze względu na pogarszającą się pogodę i duże zagrożenie burzą nie doszło niestety do zwiedzania Świeradowa i musieliśmy w pośpiechu powrócić do domu. Za rok rajd jedenasty. Do zobaczenia na szlaku. GALERIA ZDJĘĆ

                                                                                                                                   Tadeusz Deptuła

Odsłony: 50