Szkolny Konkurs Informatyczny pt. „Kartka dla mamy, taty, dziecka”

W maju 2022 r., z okazji Święta Rodziny, w Publicznej Szkole Podstawowej im. Bł. ks. Alojsa Andrickiego w Rząsinach odbył się Szkolny Konkurs Informatyczny pt. „Kartka dla mamy, taty, dziecka”, wykonana w edytorze grafiki Paint. Konkurs kierowany był do uczniów klas IV-VIII, a prace konkursowe ocenione zostały w dwóch kategoriach: indywidualnie i grupowo. Na szkolnym podium znalazły się klasy:

I miejsce: klasy V i VI

III miejsce: klasa IV

Ponadto indywidualne wyróżnienia otrzymały:

DOMINIKA KOWALSKA (kl. IV), DOMINIKA ANIOŁ (kl. V), ZUZANNA STRUG (kl. V), WIKTORIA NYCZ (kl. VI).

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie, a laureatom gratulujemy!

GALERIA PRAC KONKURSOWYCH

Joanna Dziemidowicz