Audycja umuzykalniająca dla dzieci i młodzieży pt. "Od zawsze z dźwiękiem i rytmem"

Kategoria: Aktualności Opublikowano: poniedziałek, 30 maj 2022 Super User

Audycja umuzykalniająca dla dzieci i młodzieży pt. "Od zawsze z dźwiękiem i rytmem"

W dniu 30 maja w Publicznej Szkole Podstawowej im. Bł. ks. Alojsa Andrickiego w Rząsinach odbyła się audycja umuzykalniająca dla dzieci i młodzieży szkolnej pt. "Od zawsze z dźwiękiem i rytmem", poprowadzona przez filharmoników. Podczas koncertu wykonane zostały słynne motywy muzyczne. Uczniowie wysłuchali również historii powstania poszczególnych instrumentów muzycznych oraz poznali ich budowę, a na koniec mieli także możliwość zaprezentowania własnych zdolności rytmicznych. GALERIA

                                                                                                                                          Joanna Dziemidowicz

Odsłony: 51