SZKOLNY KONKURS INFORMATYCZNY

"NA NAJPIĘKNIEJSZĄ PISANKĘ WIELKANOCNĄ WYKONANĄ W EDYTORZE GRAFIKI PAINT" DLA KLAS IV-VIII

W marcu 2022 r. w Publicznej Szkole Podstawowej im. Bł. ks. Alojsa Andrickiego w Rząsinach odbyła się kolejna edycja Szkolnego Konkursu Informatycznego " NA NAJPIĘKNIEJSZĄ PISANKĘ WIELKANOCNĄ WYKONANĄ W EDYTORZE GRAFIKI PAINT". Konkurs zorganizowany został dla uczniów z klas IV-VIII. Przedmiotem konkursu było wykonanie w programie Paint grafiki komputerowej, przedstawiającej pisankę wielkanocną na dowolnym tle. Prace konkursowe zostały ocenione według następujących kryteriów: wykorzystanie dostępnych funkcji edytora grafiki, estetyka wykonania, oryginalność, samodzielność. W tym roku całe podium zajęli uczniowie z klasy V:

I MIEJSCE - DOMINIKA ANIOŁ

II MIEJSCE - WIKTORIA BAŁUT / ALAN KOMAN

III MIEJSCE - WIKTOR WOLAK

Bardzo dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu za poświęcony czas i wykonaną pracę oraz gratulujemy sukcesów! Prace konkursowe znajdują się w GALERII

Joanna Dziemidowicz