IX RAJD IM. BŁ. KS. ALOJSA ANDRICKIEGO ORAZ OBCHODY DNIA DZIECKA 2021

Chłodna i deszczowa wiosna sprawiła wszystkim miłą niespodziankę, 1 czerwca był dniem ciepłym i słonecznym. Obchody Dnia Dziecka w naszej szkole rozpoczęliśmy od udziału w IX Rajdzie pieszym, organizowanym by uczcić patrona naszej szkoły. W ramach rajdu uczniowie z nauczycielami wędrowali 4 trasami z Ubocza, Gradówka i Olszyny oraz po Rząsinach, by spotkać się na szkolnym boisku. Na piechurów czekał poczęstunek a także boisko szkolne udekorowane kolorowymi balonami i bańkami mydlanymi. Następnie odbył się konkurs wiedzy o patronie dla starszych klas i konkurs plastyczny dla młodszych uczniów. Ostatnim punktem programu były gry i zabawy na boisku i w sali gimnastycznej.

Serdecznie dziękujemy Gronu Pedagogicznemu i Radzie Rodziców za przygotowanie i przeprowadzenie obchodów Dnia Dziecka w naszej szkole.

Natalia Łój