VIII RAJD TURYSTYCZNY IM. BŁ. KS. ALOJSA ANDRICKIEGO

W dniu 6 października 2020 odbył się VIII Rajd Turystyczny im. Bł. ks. Alojsa Andrickiego patrona naszej szkoły. Rajd zwyczajowo odbywa się w czerwcu, w tym roku wyjątkowo, ze względu na pandemię koronawirusa i związane z tym zdalne nauczanie w ubiegłym roku szkolnym odbył się jesienią. Dzieci wędrowały w grupach trzema trasami – z Gradówka, Olszyny i Ubocza. Po przybyciu na metę rajdu drużyny wzięły udział w konkursie przyrodniczo – krajoznawczym i konkursie o patronie szkoły i rajdu. Z rajdem zbiegła się miła uroczystość otwarcia nowo wybudowanej sali sportowej przy naszej szkole. Po apelu kończącym rajd, wręczeniu nagród dla zwycięzców w konkursach i otwarciu Sali sportowej dzieci zostały zaproszone na pyszny poczęstunek przygotowany przez Radę Rodziców. Do zobaczenia na trasie rajdu za rok.

Tadeusz Deptuła