Kuratorka 2019

Kategoria: Aktualności Opublikowano: poniedziałek, 07 październik 2019 Super User

„Jeleniogórski Rajd Młodzieży Szkolnej”

W dniach 26-28 września 2019 roku odbył się 45 Jeleniogórski Rajd Młodzieży Szkolnej, popularnie zwany „Kuratorką”. W tym roku naszą szkołę reprezentowały dwie drużyny pod opieką Tadeusza Deptuły i Włodzimierza Kaczuby. Drużyny wędrowały trasą nr 1 z Gryfowa Śląskiego do Kamienia k/Mirska, gdzie uczestnicy nocowali w Szkolnym Schronisku Młodzieżowym „Halny”. Drugi dzień wędrówki to trasa z Rozdroża Izerskiego do Piechowic, do schroniska „Plum”. Dzień trzeci – wędrówka z Cieplic do Mysłakowic, skąd autobusem na zakończenie rajd do Zespołu Szkół w Kowarach. Pogoda dopisała, humory również. Z zapowiedzi organizatorów wynikało, ze była to ostatnia „Kuratorka”. Szkoda, bo był to prestiżowy rajd turystyczny w naszym regionie. Dziękujemy organizatorom i uczestnikom i do zobaczenia na szlaku.

Tadeusz Deptuła

 

Odsłony: 18