ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2019/2020

Kategoria: Aktualności Opublikowano: piątek, 06 wrzesień 2019 Super User

ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2019/2010

2 września 2019r. o godz.9.00 rozpoczęliśmy kolejny rok szkolny. Pewnie wielu uczniów z żalem żegnało wakacje, bo jak zawsze trwały za krótko, ale mamy nadzieję, że znalazła się przynajmniej garstka takich, którzy do szkoły powrócili z radością choćby dlatego, aby spotkać koleżanki i kolegów.
   Po odśpiewaniu hymnu państwowego wszystkich zgromadzonych w świetlicy wiejskiej powitała pani dyrektor Wioletta Cieślik. Uczniom i nauczycielom życzyła wielu sukcesów w nadchodzącym roku szkolnym oraz radości z realizacji swoich małych i dużych planów a rodzicom satysfakcji z osiągnięć swoich dzieci. Przedstawiła również nowych nauczycieli, którzy w tym roku podejmą pracę w naszej szkole, wychowawców poszczególnych klas oraz poinformowała o przydziale sal lekcyjnych.
   Na koniec uczniowie wraz ze swoimi wychowawcami przeszli do szkoły, gdzie otrzymali plan zajęć na następny dzień.

                                                                                                                                  Edyta Tkacz

 

 

 

   

 

Odsłony: 3